מותר קצת להשוויץ..

ביום ראשון האחרון, קיבלתי מייל מ"רופין", על שרשימת המועמדים לקבלת תעודת הצטיינות נמצאת אצל מנהל הסטודנטים. uploads_gallery_5022
למרות שכבר הבנתי שיש סיכוי לא קטן שאני לא אקבל השנה את התעודה (למרות הממוצע הגבוע של קרוב ל-90), בגלל שרשימת המועמדים לא גדולה, וכי ידעתי שיש כאלה (לא הרבה, אבל בכל זאת), שטובים ממני והשיגו ממוצע גבוה אף יותר. אבל בככל זאת, מתח קטן התגנב לליבי, שאולי בכל זאת, רק אולי – שמי יתנוסס שם, בין המועמדים לקבלת התעודה.
ביום שלישי, היום בו אני לומד אחה"צ, הגעתי מוקדם יותר, כדי לעשות איזה תרגיל שאנו אמורים להגיש השבוע, ולפני, הלכתי להציץ ברשימה.

אני מניח שמהכותרת אתם יכולים כבר להבין: אני רשום ברשימת המצטיינים של השנה ב"מרכז האקדמי רופין"

ב"רופין", יש 2 סוגי הצטיינויות:
"מצטיין דיקאן" ו"מצטיין נשיא" רק האחרונים מקבלים מלגה, או תגמול כספי כלשהו, למיטב ידיעתי. רק שני אנשים בכל התואר (מכל השכבות – שנה ראשונה עד שלישית), נבחרים להיות "מצטייני נשיאה". השאר, כ-20 איש נוספים (כ-10% מכלל הסטודנטים בתואר כרגע), מקבלים אות "מצטיין דיקאן", ואם מותר קצת להשוויץ, אני ביניהם.

אבל לא רק מדובר רק בזה: בתוך הרשימה השנייה, סדר הופעת השמות חשוב ביותר. במהלך השבוע הקרוב, ישנה אפשרות, לאלה שלא קיבלו תעודת הצטיינות, ורוצים לערער על כך – לגשת ולערער בפני מינהל הסטודנטים. בהנחה שערעורם מתקבל, הם דוחקים את האחרונים ברשימה החוצה. כלומר: כל מצטיין חדש/נוסף, דוחק מצטיין מסוף הרשימה אל מחוץ לרשימת המצטיינים. לשמחתי, אני לא נמצא במצב בו יש סיכון להדחתי מהרשימה. מתברר שאני נמצא אי שם בחציה העליון של הרשימה. כך שהתעודה היא דבר די בטוח עבורי (טפו, טפו, מלח-מים, מלח-מים).

בשביל מה זה טוב בכלל, "מצטיין דיקאן", אם הוא לא מקבל תגמול כספי?
ובכן, דבר ראשון – זה אף פעם לא מזיק לרזומה. ושנית – אם אני ארצה (ואני כנראה ארצה) להמשיך לתואר שני במנהל עסקים, המונח "מצטיין דיקאן" עשוי לפתוח בפניי לא מעט דלתות.

זהו בערך. ההרגשה היא מאוד טובה, ואפילו מצויינת.
בכיתה שלי יש לא מעט מפרגנים ומפרגנות, מה שהופך את זה לעוד יותר מרגש עבורי. כיף להיות חלק מכיתה כזו (ד"א, "גם מצטיינת נשיאה" אחת היא משלנו, ויש עוד כמה "מצטייני דיקאן" מהכיתה).


נהנית מהפוסט? ניתן להביע זאת בעזרת השארת תגובה ויצירת המשך דיון, או הרשמה לפיד ה-RSS וקבלת כל הפוסטים ישידות לקורא ה-RSS שלך.

3 תגובות לפוסט “מותר קצת להשוויץ..”

post_author." -->\n"; ?>
 1. דניאל הגיב:

  קולולולו!
  יפה לך אח שלנו (לא שאנחנו מופתעים, אבל בכל זאת)
  חיבוק גדול!!!!

  ((((((((גיא))))))))

 2. לימור הגיב:

  מזל טוב! בהצלחה!

 3. […] אלה ואני, לכיוון ידידתינו ה', אשר הסכימה לבוא ולהשתתף בטקס קבלת תעודת ההצטיינות שלי […]