צלמ-איש

כן, כן – עוד פוסט ליומן החתונה שלנו..
היום פגשנו את הצלם המיועד לחתונתינו. את ההמלצה עליו קיבלנו בצורה בלתי רגילה מאנשי "גן הפקאן", בטענה שהאיש הוא פשוט אמן. בדקנו עליו קצת באינטרנט, ראינו תמונות שלו שזוגות העלו לאתרים מסויימים, ראינו גם דירוגים שנתנו לו בכל האתרים הרגילים (mit4mit, מתחתנים וכאלה), שהיו גבוהים בצורה יוצאת מגדר הרגיל, והחלטנו שזה האיש שאנחנו מעוניינים בשירותיו.

שחר דרורי וטל סרדניוף קיבלו את פנינו בחיוך גדול במשרד שלהם בקיבוץ רמת הכובש, שנמצא מטר ליד גן הפקאן.
ראשית, ניתנה רשות הדיבור לטל, צלם הווידאו, שהראה לנו איך לוקחים אירוע שלם, והופכים אותו לסרט נפלא בן 10 דקות, שבעצם מספר את הסיפור כולו, את העלילה שבה שני הכוכבים הם אנחנו. האפשרויות שלנו איתו, הן לעשות סרט של 10 דקות, ערוך ומוכן, או לעשות סרט ארוך יותר בן 40 דקות. אפשר כמובן לעשות גם את שניהם, אבל זה יהיה בתוספת תשלום (לא גבוהה במיוחד). אנחנו עדיין מתלבטים.

אחר כך, חזר שחר דרורי לשולחן, והתחיל להראות לנו סטים של תמונות סטילס, שהוא אחראי עליהן. האיש באמת אמן. הדרך שבה הוא מצליח לקחת רגע "רגיל" ולהפוך אותו למשהו אומנותי היא יוצאת מגדר הרגיל. הוא מצליח לתפוס את הרגעים הקטנים, המרגשים, מהרגע שבו הכלה מתאפרת (החל מ-13:30 של יום החתונה), ועד לסיום אירוע החתונה, כולל כל צילומי החוץ במהלך היום. השנייה הקטנה הזו, שסבתא בוכה מהתרגשות, הרגעון הקטן שבו הכלה פורשת ידיים כדי לקבל את המשפחה בקבלת הפנים, אלה הם הרגעים הבאמת יפים של היום הזה. אלה הדברים שתמיד ירגשו אתכם, ויחזירו אתכם ליום המאושר הזה. משחר, אנו נקבל את כל הקבצים, לאחר שהוא יישב עליהם ויוודא עיבוד מסויים (ולהבטחתו – ללא שינויים מהותיים וללא פוטושופ!).

בקיצור, החבילה הבסיסית, שעלותה היא 9,800 ש"ח, כוללת את הדברים הבאים:
– שני צלמי סטילס (אחד מ-13:30 בצהריים, השני משלב קבלת הפנים)
– כל הקבצים מעובדים.
– צלם וידאו מ-13:30 בצהריים
– סרט דוקומנטרי 30-40 דקות.
– תקציר רומנטי באורך שיר.
– חומר גלם משוכפל ל-DVD
– חמישה העתקים של הסרט הערוך על גבי DVD, מודפסים וארוזים.
– כל החומר המצולם על המיני-DVD.
– תוספת לתקציר דוקומנטרי – 6-10 דק' – 800 ש"ח
– תוספת תרגום לתקציר הדוקומנטרי – 500 ש"ח
ניתם גם להוזיל את עלות החבילה ב-300 ש"ח במצב בו שחר הולך בערך בחצות וחצי, ומשאיר את צלם הסטילס השני עד לסוף האירוע. לא ברור שההוזלה הזו משמעותית עד כדי כך, שנוותר על שירותיו.
לא זולים, החבר'ה האלה, אבל לפי כל הפרמטרים, הם בהחלט עושים עבדוה מדהימה. הם אפילו בחרו להציג לנו חתונת חורף שהם עשו בגן הפקאן, כדי להראות לנו את הדגשים והיכולות שלהם בגן הספציפי הבזה. אין ספק – הם בהחלט רציניים. הם עשו שיעורי בית לפני הפגישה איתנו.

לגבי אלבומים, פה יש לשחר וטל מעצבת אלבומים בשם ענבר בן-יהודה, ששירותיה עולים תשלום נוסף, והיא מציעה אלבום מעוצב או אלבום דיגיטלי, בגדלים שונים, ובהרכבים שונים. ממה שראינו עד כה, האלבום הדיגיטלי נראה לנו פחות "עמוס", ויפה בהרבה, מה שגם שניתן לשלוח אותו לאישרור שלנו לפני הדפסתו, דבר שלא ניתן לבצע לפני הוצאתו של אלבום מעוצב.
מחירים?
אלבום דיגיטאלי מעוצב גודל 30*30 – 1,800 ש"ח (כל אלבום נוסף, 1,300 ש"ח).
אלבומי עור או עץ למיניהם (דבר שלא נרצה לקחת) מתחילים ב-2,350 ש"ח ויכולים גם לטפס עד 3,500 ש"ח, תלוי באלבום, בגודל התמונות וכו'.
מה שכן, אנחנו נהיה מעוניינים גם באלבומי עץ קטנים, עם 60 תמונות, בשביל ההורים והסבתות, במחיר של 500 ש"ח לזוג אלבומים.

וכאן אתם נכנסים לתמונה:
מה דעתכם? סרטון וידאו של 10 או 40 דקות, או שניהם? אלבום מעוצב או דיגיטלי? יש לכם את כל הנתונים – מניסיונכם – אם קיים – איפה אתם עומדים בעניין?


נהנית מהפוסט? ניתן להביע זאת בעזרת השארת תגובה ויצירת המשך דיון, או הרשמה לפיד ה-RSS וקבלת כל הפוסטים ישידות לקורא ה-RSS שלך.

4 תגובות לפוסט “צלמ-איש”

post_author." -->\n"; ?>
 1. ליאור הגיב:

  נכנסתי בגלל הלינק למיטמיט, אבל אם התמונה בצד שמאל של הוויסקי היא התמונה של המשקאות לחתונה, אפשר לבוא? 🙂

  סתם, אבל שחר גם היה הצלם שלנו בזמנו והוא היה מדהים. תמסרו לו ד"ש מליאור ואורית 🙂

 2. גיא הגיב:

  אני בהחלט מתכנן שלפחות חלק מהוויסקים בחתונה יהיו מאלה שאתה רואה בתמונה.
  ומבחינתי – תפדל – אתה מוזמן… 🙂

 3. yael הגיב:

  גיאצ'ו
  הנה דעתי:
  1. תעשו את 2 הסרטונים גם של ה 10 דקות וגם של ה 40 דקות – רע זה לא יכול לצאת. אז יהיו לכם 2 סרטונים. מנסיון, לא ימאס לכם , לשניכם, לצפות בו.
  2. לגבי הצלמים- דרך אגב גם הצלם שלנו היתה המלצה של הגן והוא גם בן הקיבוץ. יש לי תחושה, לפי הסיפור שלך שהם מצויינים- תלכו עליהם. אף על פי שהם לא זולים. אבל אלו, פחות או יותר המחירים בשוק. אם התחברתם אליהם, ולפי הבלוג נשמע שמאד התלהבתם.. לכו עליהם.
  3. לגבי האלבומים הדיגטילים והמעוצבים- גם אנחנו קיבלנו הצעה כזו מהצלם שלנו, ערן. ( על מישהי שעושה זאת) אנחנו החלטנו בהתחלה לא להחליט. וכך עשינו. השארנו את ההחלטה לאחרי החתונה. והנה בדקנו באינטרנט ניתן להזמין אלבום דיגטילי במחיר הרבה הרבה יותר מוזל. זוג מכרים שלנו עשה זאת גם. ראינו את התוצאה והיא מצויינת!!! כך שאפשר לעשות זאת דרך האינטרנט בצורה מוזלת יותר.
  4. לגבי האלבום המעוצב -( הוא אינו דיגיטלי) אני אישית יותר אוהבת אותו.יש בו משהו יותר אמנותי לדעתי. ראיתי אלבום כזה אצל הצלם שלי וזה מהממם. אנחנו הלחטנו לחכות עם זה כרגע כי זה די יקר ( פחות או יותר אותו מחיר שהציעו לכם) קח בחשבון- שתמיד תוכלו לעשות זאת יותר מאוחר. גם אצלהם וגם אצל אנשים אחרים. ויש המון מוכשרים שם בחוץ.

  זהו, פחות או יותר. שוב, כמו שאמרתי החבילה שלכם לא זולה אבל יש בה המון יתרונות. אתם מקבלים מהם לא מעט אלבומים ( יחסית למה שאנחנו קיבלנו. לי זה לא הפריע כי אין לי בעיה להכין א האלבומים לבד. אני גם די אוהבת את זה). אנחנו עשינו צלם תקליטן בחבילה , דרך האולם ב 11000 ש"ח. זה יחסית זול. אבל זה היה דיל שלהם לחורף והם החליטו לתת לנו אותו גם במאי. אין הרבה צלמים זולים ואם יש לך תחושה טובה וחיבור טוב קחו אותם למרות המחיר. צלם זה דבר חשוב בארוע! אנחנו קיבלנו 2000 תמונות שיצאו אחת אחת ( צלמים מאד מוכשרים) והDVD … אין לי מילים. הצלם וידאו שלנו נקרא שלומי שומעאכר. אין עליו הוא תותח!!!!. קיבלנו סרט ערוך ויצירתי מאד של 40 דקות, חומר גלם מלא של שעתיים, קליפ מדהים ומרגש של בערך 8 דקות ועוד 150 תמונות שבחרנו מסך כל התמונות ערוך עם מוזיקה. עוד מעט נקבל אלבו עם 300 תמונות ( לקח לנו, העצלנים , זמן לברור 300 תמונות הכי טובות מסך 2000) אני חושבת שהבחירה בהם תהיה מצויינת.
  לדעתי – לכו על זה
  בהצלחה!!!!!

 4. yael הגיב:

  בקריאה שניה של הבלוג. אני לא בטוחה שאתם מקבלותר אלבומים מאיתנו. לא ברור לי, אתם מקבלים מהם אלבום תמונות כחלק מהדיל ?( חוץ מהדיגטלי או המעוצב או למשפחה). אם לא אז תבקשו. שלפחות אלבום אחד עם תקבלו מהם. אנחנו קיבלנו אחד.
  אבל בלי קשר , כמו שאמרתי – לכו עליהם ! לגבי מה להוסיף\לא להוסיף ראית כבר בתגובה הקודמת
  כייף לכם!!!