המלצות חמות בעולם הבלוגוספירה

לאחרונה יוצא לי לקרוא לא מעט בלוגים של אחרים. המחסור בעבודה והשעות הרבות שאני "מבלה" בהן בבית, עוזרות לעניין הזה. רוב הבלוגים לא נשארים מעניינים בעיניי לאורך זמן. ישנם כמה יחידי סגולה, ששווה להמליץ עליהם. ומאחר ועבר הרבה זמן מאז שעשיתי את זה, הגיע הזמן לחלוק קצת מהתהילה עם אנשים טובים, שהכתיבה שלהם מרגשת ומעניינת אותי, וגם מעוררת לא מעט מחשבות. ד"א, כולם אמנם מופיעים בקישורים שלי בסרגל, אבל החלטתי שזה זמן טוב להציג אותם (חלקם כבר הוזכרו כמה וכמה פעמים פה בעבר):
עירא – האיש וההשראה – שבזכותו אני התחלתי ואני עדיין כותב. הוא רצה לוותר על כתיבה לאחרונה, ואני מאוד שמח שהרעיון הזה נגנז בינתיים, בעיקר כי יש לו מה לומר, ואותי זה תמיד מעניין ומרגש.
אחד האנשים המעניינים שפגשתי בחיי, שהגיגיו ורגשותיו, וגם היכולת שלו לנתח רעיונות רבים גורמים לחזור ולרצות לפגוש בו ולקרוא את הבלוג שלו, הוא מודי. למי שלא מכיר – אחד האנשים המרעננים והמקוריים בסביבה.
אחריו, שגם יצא לי לפגוש אותו כמה פעמים, והצטרף אלינו למועדון הפקק לאחרונה, הוא ליאור. איש מקסים, שופע חיוכים והבנה רבה על יין ואוכל והחיים בכלל. את בלוג השתייה שלו אני מבקר כמעט על בסיס יומי לאחרונה, בתקווה לפוסטים חדשים.
מי שלא מכיר את Islay – הגיע הזמן שיכיר. הבחורה כותבת בכישרון רב על ויסקי ועל כל מה שמסביבו. בלוג יוצא דופן באיכותו, שעבר לאחרונה לבית חדש.
עוד פוסט שתייה, הוא של דני, שגם אם אני לא תמיד מסכים איתו בטעמים שהוא חווה בשתיה שלו, אני תמיד סקרן ללמוד דברים חדשים בנושא, ועל זה יש לו לספר בשפע.

ועכשיו לשני בלוגים חדשים מהתנור, לפחות בכל מה שקשור להרגלי הקריאה שלי:
Crazyvet, סטודנטית לווטרינריה בברצלונה, כותבת בעברית למעריציה בארץ, ואני חייב לומר שבאחרונה הפכתי לאחד מהם. היא כותבת על הכל, ומצליחה להוציא ממני לא מעט צחוקים מתגלגלים. מי שלא מכיר אותה – זה הזמן להתחיל.
אחרונה בפוסט זה, לפי סדר כרונולוגי – היום היתה הפעם הראשונה שנתקלתי ממש במקרה בבלוג שלה (מה שגרם לי לרצות לכתוב את ההמלצות האלו) – היא ואן דר גראף אחותך. בחורה צינית להחריד, בדיוק כמו שאני אוהב. כתיבה קולחת, על הכל (חתולים, דובונים גרמניים ומה שביניהם). אין פרה קדושה שלא תישחט אצלה, ככל הנראה, והישירות שבה כל פוסט אצלה נכתב, והאינטליגנציה שנוטפת ממנו בשלוליות, גורם לכל העסק להיות שווה קריאה אחת לפחות.

תודה על החוויות ועל העושר שאתם מוסיפים לחיי.


נהנית מהפוסט? ניתן להביע זאת בעזרת השארת תגובה ויצירת המשך דיון, או הרשמה לפיד ה-RSS וקבלת כל הפוסטים ישידות לקורא ה-RSS שלך.

7 תגובות לפוסט “המלצות חמות בעולם הבלוגוספירה”

post_author." -->\n"; ?>
 1. ג'ירפה הגיב:

  תודה, נקרא :mrgreen:

 2. דני פלדשר הגיב:

  תודה על ההמלצה.. וכפי שאתה בוודאי יודע אני גם אוהב מאוד את הבלוג שלך.

 3. גיא הגיב:

  בכיף. זה היה נסיון המרצה.
  רק תתחיל לכתוב יותר והכל יהיה בסדר.. :mrgreen:

 4. CrazyVet הגיב:

  גיא, אני ממש מסמיקה 🙂

  שמחה לשמוע שהכתיבה שלי עושה לך טוב, תרפיה של צחוק? :mrgreen:

 5. גיא הגיב:

  יאפ. בין השאר. מוי כיף!
  כשמגיעות מחמאות – אני יותר משמח לתת אותן.

 6. Islay הגיב:

  תודה גיא, יפה מצידך. 😳