עבדאללה ב-English Bar

ביום שישי, לפני הצגה נוספת של "המוסד הסגור" אותו הלכתי לראות הפעם עם חבורה של 13 איש ואישה, פגשתי את מודי, בהמלצתו, בבר יחסית חדש בתל אביב. למקום קוראים The English Bar, ונחשו מה יש שם? הייתם קרובים – אני אספר לכם בכל זאת: בר אנגלי. זוג נחמד בשם סקוט ושרה פתחו את המקום לפני כמה חודשים, והוא יושב ברח' אלנבי 16 בתל אביב. בבר הזה אין שום יומרות. 13 ברזי בירה, קצת ספיריטים, שולחן pool, ובקיצור – בר התיירים החדש שלכם. אל תחפשו פה אוכל, כי פשוט אין, אבל סקוט הבטיח שהוא קנה את הבר מעבר לפינה על רח' הירקון, ובו כבר יהיה תפריט אוכל מסודר יותר. בינתיים, אתם מוזמנים להתענג על האווירה האנגלית המעולה בבר הזה, להכיר תיירים ומתנדבים, לשתות גינס שטופלה היטב, והיא קרירה וטריה, לשמוע מוסיקה נחמדה, להנות מהשירות המחוייך תמיד של הבארמניות, וגם מהמחירים הסבירים מאוד (שאף יורדים ככל שאתם שותים יותר). כיאה לבר אנגלי, הוא מעודד בעיקר שתיית בירה, ושם פחות דגש על סינגל מאלטים או על ספיריטים איכותיים, אבל יש בו כרטיסיית שתיה, בה על כל משקה שתיקחו (גם על אלה שבהם הזמנתם את הבארמנית לצ'ייסר) תקבלו חותמת, והמשקה העשירי יהיה על חשבון הבית. אפשר לקחת את הכרטיסייה ולהשתמש בה ביותר מביקור אחד, כמובן. לאלה שיש להם בעייה עם מקומות מעושנים – אל דאגה! חל איסור מוחלט לעשן בתוך הבר. הבעיה היחידה שלכם עלולה להיות חניה (המקום קרוב מאוד למגדל האופרה), אבל יש חניונים רבים בסביבה.
ד"א – כרגע יש מבצע על הקילקני במקום – החל מ-22:00, נפתח הבר בקומה התחתונה, ופיינט מהחבית נמכר ב-20 שקל, והוא כולל גם צ'ייסר ממבחר לא רע, באותו מחיר.
מוזר שדווקא מודי, ששוהה רוב הזמן באוסטרליה, הצליח לשים עין על המקום הזה הרבה לפני המקומיים.. אבל למה להתקטנן. יאללה – מי בא?


נהנית מהפוסט? ניתן להביע זאת בעזרת השארת תגובה ויצירת המשך דיון, או הרשמה לפיד ה-RSS וקבלת כל הפוסטים ישידות לקורא ה-RSS שלך.

2 תגובות לפוסט “עבדאללה ב-English Bar”

post_author." -->\n"; ?>
  1. מודי הגיב:

    דברים שרואים משם לא רואים מכאן?

  2. גיא הגיב:

    משהו כזה.. :mrgreen: