להעביר את החג..

אז עברתם את סדר פסח.
אכלתם, שתיתם, שרתם במלוא גרון ניחר (וכמובן שזייפתם עד כדי כך, שאליהו החליט לוותר עליכם השנה – כבכל שנה), ועכשיו אתם בבית. ושקט.
ואז קורה אחד משני דברים:
או שאתם צריכים לנקות את הבית אחרי המהפיכה שעברה על הבית שלכם בעת הסדר, או שאתם ברי-מזל, והשארתם את העבודה למישהו אחר, ואתם חוזרים לדירה שלכם באישון לילה, עייפים.

בלי קשר לאף אחד מהמקרים הנ"ל, ברור שמתישהו למחרת יהיה לכם זמן פנוי (אם לא קבעתם, ברוב חוכמתכם, ארוחת צהרים של שאריות מאתמול אצל החמות). בדיוק בשביל זה יש לי המלצה בשבילכם:

לאחרונה, באיחור ניכר (כרגיל אצלי), התוודעתי לסדרה ביו-טיוב, שמתברר שהפכה לקאלט – Chad Vader. זו סדרה מצחיקה ושנונה, שגיבורה הוא צ'אד ויידר, אחיו התאום הקצת-פחות-מוצלח של דארת'. צ'אד הוא מנהל משמרת יום בסופרמרקט קטן בארה"ב. אם בוחנים את את הסדרה הזו, במיוחד לאורהעובדה שנראה שההשקעה הכספית בהפקה לא היתה גבוהה כל כך, זה משהו שיכול להעביר לכם כמה שעות טובות ומצחיקות במיוחד. נכון לעכשיו, הסדרה רצה כבר 2 עונות (אך יצאו כבר 2 פרקים חדשים של העונה השלישית, האחרון לפני שבוע), כאשר יש פלוס-מינוס 10 פרקים לכל עונה, באורך של 4-6 דקות לפרק.
במהלך מוצ"ש האחרון, בזמן שהייתי אמור לשבת ולקרוא מאמר למבחן שהיה לי בראשון, לא הצלחתי להתנתק מהסדרה הזו (למזלי, היה לי מספיק זמן בראשון לקרוא את המאמר, רק כדי למצוא שבמבחן – כמובן – אף שאלה לא נשאלה עליו).
ולתכל'ס – כאן מתחילה העונה הראשונה, כאן השניה, וכאן השלישית.

הערה קטנה: אם אתם רוצים לחסוך לעצמיכם את טעינת הסרטים ביו-טיוב, אתם מוזמנים גם להגיע לכנס "עולמות" בפסח (31.3-1.4) בבית ציוני אמריקה בת"א (ZOA). ביום רביעי, 31.3.10, החל משעה 23:00, יקרינו שם את כל העונה השניה. אני, בכל מקרה – ממליץ לכם להתחיל עם העונה הראשונה, ולא לפספס אף פרק (יש 8 בעונה הזו).

כדי לעזור לכם להתחיל, הנה הפרק הראשון של העונה הראשונה – תיהנו!


נהנית מהפוסט? ניתן להביע זאת בעזרת השארת תגובה ויצירת המשך דיון, או הרשמה לפיד ה-RSS וקבלת כל הפוסטים ישידות לקורא ה-RSS שלך.

2 תגובות לפוסט “להעביר את החג..”

post_author." -->\n"; ?>
 1. עופר הגיב:

  אז מתי אתה מגיע לעולמות?כי אני מתכנן להיות שם לפחות כל יום רביעי.

 2. Guy הגיב:

  עופר, עוד אין לי מושג..
  קיוויתי להיות שם הערב, אבל לצערי אני לא יודע אם אוכל.
  זה תלוי גם בירא וזוגתו, איתם קבעתי מלכתחילה.

  בכל מקרה – תהנה!

כתובת טרקבק | RSS תגובות

הערות והארות